NAY.sk: VYHRAJTE CESTU OKOLO SVETA PRIVÁTNYM BUBO LIETADLOM

Nakúpte u nás čokoľvek v hodnote od 300 €, pošlite súťažnú SMS a vyhrajte 19-dňovú cestu okolo sveta s BUBO.

Vyhrajte cestu okolo sveta privátnym BUBO lietadlom

Čo musíte urobiť ak chcete vyhrať cestu okolo sveta?

 1. ​nakúpte aspoň za 300 €

  Do súťaže sa môžete zapojiť akýmkoľvek nákupom v hodnote od 300 €, ktorý u nás urobíte v termíne od 7. 3. do 3. 4. 2019.

 2. pošlite súťažnú SMS

  Pošlite SMS s textom NAY(medzera)CISLOBLOCKU na číslo 6661. CISLOBLOCKU je jedinečné 8-miestne interné číslo pokladničného dokladu (napr. NAY 99345678) alebo 10-miestne číslo faktúry pri nákup v e-shope (napr. NAY 9934567893). Cena spätnej SMS správy je 0,20 €.

  Do súťaže sa môžu zapojiť všetci užívatelia mobilných operátorov Slovak Telekom, a.s., Orange Slovensko, a.s., O2 Slovakia, s.r.o. a 4ka.

 3. vyhrajte cestu okolo sveta privátnym BUBO lietadlom

  Na konci súťaže bude spomedzi všetkých prijatých SMS za účasti notára náhodne vyžrebovaný výherca 19-dňovej cesty okolo sveta, ktorého budeme telefonicky kontaktovať.

  Čo zažijete na ceste okolo sveta ?

  1. deň: Váš prvý let bude smerovať ponad Stredozemné more až na brehy Červeného mora. Pristanete v jordánskom hašemitskom kráľovstve. Aqaba. Miesto kde sa stretávajú hranice štyroch štátov. Noc strávite na brehu Červeného mora.

  2. deň: Navštívite prvý z divov sveta – Petru. Čaká vás celodenná prehliada Petry, ktorá je ukrytá hlboko v horách, ktorým dominuje Áronova hora s hrobkou Mojžišovho brata.

  3. deň: Ponad Indický oceán preletíte do najfarebnejšej krajiny sveta. Neuveriteľná India. Krajina s najstarším náboženstvom na svete a s takým množstvom tisícročných skúseností a zvykov aké nenájdete nikde inde. Od najväčšej mešity Indie sa budete predierať na rikšiach najužšími uličkami Starého Dílí cez trhy s látkami, korením a zlatom.

  4. deň: Taj Mahal – najkrajšia stavba postavená z čistej lásky umocnená mramorom a dotvorená polodrahokamami. Do Taj Mahalu vstúpite ako prví a naplno si vychutnáte prechádzky záhradami, nafotíte si túto geniálnu stavbu takmer z každej strany a vychutnáte si majstrovstvo ľudí, ktorí takéto niečo dokázali v 17.storočí vytvoriť.

  5. deň: Z Dillí preletíte ponad Gangu, okolo Himalájí až do čínskeho Pekingu. Hlavné mesto ríše stredu. Pekinská kačka a gurmánska ulica Wangfujing.

  6. deň:  Veľký čínsky múr – kedysi severnú hranicu Číny chránili tisíce kilometrov takejto obrovskej hradby. Už pred 2200 rokmi poznali múr, no tento posledný stavala dynastia Ming pred Mongolmi či nomádmi zo severných stepí.  Po čínskom múre sa ponoríte do tajov čajového obradu, ochutnáte niekoľko druhov čínskych čajov aj sečuánsku kuchyňu. Po návrate vás čaká najväčšie námestie sveta – Tiananmen. Obrovské stavby ozdobené hviezdami, čínskymi vlajkami a na jeho konci brána Tiananmen s portrétom človeka, ktorý v roku 1949 zmenil celú Čínu. Večerný Peking si užijete na exotickej nákupnej ulici Wangfujing, kde môžete ochutnať azda úplne všetko.

  7. deň: Poletíte ďalej na sever a pristanete priamo na ohnivom kruhu. Kamčatka. Petropavlovsk Kamčatskij je mesto založené dánskym moreplavcom Vitusom Beringom. Meno mu dali lode Sv. Pavol a sv. Peter. Kamčatka je obkolesená sopkami a drsným oceánom a vy tu ochutnáte najväčšiu delikatesu na svete – červeného kráľovského kamčatského kraba.

  8. deň: Preletíte ponad Tichý oceán, z Vancouveru ponad Mt. St. Helens a USA až do strednej Ameriky, na zlatisté pobrežie Karibiku. Naše lietadlo pristane na riviére, po ktorej sa prechádzala jedna z technicky najvyspelejších civilizácií. Mayovia.

  9. deň: Čaká vás celodenný oddych na pláži s all inclusive a vyskúšate čokoládu a guacamole tak ako to robili už Mayovia.

  10. deň: Jedno z najväčších miest mayskej civilizácie Chichen Itza uchváti vašu predstavivosť. V meste žilo viacero kultúr a aj preto je iné ako ostatné mayské pamiatky. Majestátny Kukulkánov chrám, v ktorom bol slávny trón s jaguárom. Legendárny operený had bol priamo spojení s chrámom a pyramída vzbudzovala u veriacich úžas.

  11. deň: Ak chcete, môžete stráviť ešte jeden deň na pláži, alebo sa vybrať k jedinej pyramíde na brehu mora Tulum a okúpete sa v cenotes, ktoré vznikli potom, ako našu planétu trafil meteorit a nastala doba ľadová.

  12. deň: Z Karibiku odletíte do južnej Ameriky kde vás čaká ďalšia majestátna civilizácia. Peru. Vašou prvou zastávkou bude metropola Lima. Odtiaľto vyrážali španielski conquistadori na ďalšie výpravy smerom na juh kontinentu. Neskôr pristaneme v nádhernom Cuzcu.

  13. deň: Luxusným vlakom sa odveziete až do Aguas Calientes. Zelené hory a divoká rieka Urubamba. Machu Picchu je úžasné mesto hlboko v horách, ktoré Španieli nikdy nenašli a vďaka tomu nedobili. Zachovalé stavby, pobehujúce a pózujúce lamy. Po prehliadke samotného mesta sa vydáte smerom k Puerta del Sol, k Slnečnej bráne, ležiacej nad mestom, z ktorej výhľad je odmenou za celú námahu.

  14. deň: Návrat do Limy a prelet ponad Andy a Amazonský prales až na pobrežie Atlantiku. Na jeho brehoch vás víta Kristus. Vitajte v Rio de Janeiro. Caipirinha priamo na pláži Copacabana.

  15. deň: Rio de Janeiro mesto farieb a jedno z najkrajších veľkomiest na svete. Samozrejme mu venujete celý deň. Vyveziete sa vláčikom ku Kristovi, lanovkou na Cukrovú Homoľu, Maracana, Sambodróm a centrum nového Ria. Pláže Ipanema, Flamengo a Botafogo.

  16. deň: Fortaleza a jej slávne pláže Futuro, Iracema a Mucuripe. Tu kdesi vznikla brazílska plážová kultúra. Nevynecháte lokálnu kuchyňu a jej špeciality ako baiao de dois, tapiocu či steak moqueca.

  17. deň: Ak už budete mať pláže dosť , môžete vyraziť pomedzi farebné domy koloniálnej Fortalezy. Dáte prednosť nákupom na lokálnom mercade alebo v modernom nákupnom centre? Kultúru si priblížite v múzeu Ceará a za dobrý let domov sa pomodlíte v kostole našej panny z Libanonu, úžasnom melchitskom kostole.

  18. deň: Čaká vás prelet ponad Atlantik a podvečer pristanete v Ríme. Bývalé hlavné mesto sveta nič neostáva dlžné svojej povesti a patrí jednoznačne medzi najfascinujúcejšie mestá sveta. Dokonale odetí Taliani, módne značky na ktoré sa pozerajú Romulus, Rémus a dávni cisári, tribúni či plebejci. Rím to je jeden príbeh za druhým občas prehlušený mopedom či spevom futbalových fanúšikov, avšak nikdy nekončiaci.

  19. deň: Aréna pre gladiátorov kam sa zmestilo 50-80 tisíc divákov. Romulus a Remus založili na siedmich kopcoch mesto, ktorému možno právom patrí prívlastok „večné“. Koloseum, Fontána di Trevi, Španielske schody, Forum Romanum, Pantheon. Baziliky, katedrály, paláce, gladiátori. Deň nabitý poznaním a dojmami a večer prílet do Bratislavy.

  VIAC O CESTE OKOLO SVETA

 4. získajte 10% zľavu na ľubovoľný zájazd cez BUBO

  Každý, kto splní podmienky súťaže a zašle platnú súťažnú SMS, získa 10% zľavu na ľubovoľný zájazd v ponuke BUBO na rok 2019. Zľava sa dá uplatniť v podobe kódu, ktorý bude súťažiacim zaslaný formou SMS po skončení súťaže, 5. 4. 2019.POZRIEŤ BUBO KATALÓG 2019

Úplné pravidlá súťaže nájdete tu.

Akcia platí od 7. 3. do 3. 4. 2019.

Súťaž končí: 03.04.2019

CHCEM SÚŤAŽIŤ

 

 

Zdroj: Ilustračný obrázok, pravidlá sútaže: www.nay.sk

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU        SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAME

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *