Rádio Expres: MS v hokejbale 2019 – vyhraj celodenné vstupenky!

Slovensko privíta od 14. do 22. júna 2019 svetový šampionát v hokejbale. Ide o spoločné MS mužov a žien, ktoré sa organizuje každé dva roky. Muži budú o titul bojovať po trinásty raz, ženy po siedmy.

Na Slovensku sa hokejbalová elita zíde po štvrtýkrát. V roku 1996 sa vôbec premiérový svetový šampionát konal v Bratislave, v roku 1999 vo Zvolene a hlavné mesto SR hostilo MS aj v roku 2011. Teraz sa organizátori rozhodli usporiadať veľkolepú akciu na východe Slovenska v Košiciach. Hrať sa bude v Steel aréne a na jej tréningovej ploche. V hlavnej hale budú prebiehať zápasy A-kategórie a vybrané zápasy žien, v druhej sa bude bojovať o postup z B-skupiny a diváci v nej budú môcť sledovať aj zvyšné duely ženskej časti. Viac informácií bude prinášať oficiálna stránka šampionátu www.kosice2019.com a sociálne siete Facebook a Instagram – Kosice 2019.

Pozor! Súťažíme o 2 celodenné vstupenky na termín 15. 6. – Slovensko vs USA (muži) + Slovensko vs USA (ženy) + Legendy 1999 vs Slovensko Masters – exhibičný zápas a 2 celodenné vstupenky na termín 22. 6. – finále muži a ženy. Stačí odpovedať správne na súťažnú otázku.

Súťaž končí:  09.06.2019

CHCEM SÚŤAŽIŤ

 

 

 

Zdroj: Ilustračný obrázok, pravidlá sútaže: www.expres.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *