Nestlé: Súťaž o elektrobicykel DEMA E-TRAIL a ďalšie skvelé ceny

Súťaž prebieha v období od 1. 10. do 31. 10. 2019 vo všetkých prevádzkach (vr. e-shopov) výhradne na území Slovenskej republiky.

Spotrebiteľ sa do súťaže zapojí tak, že v období konania a na mieste konania súťaže jednorazovo kúpi ľubovoľnú kombináciu čokolád značky ORION (okrem výrobkového radu STUDENTSKÁ PEČEŤ, ktorý nie je do súťaže zaradený) s gramážou 90 g, 95 g, 100 g, 150 g, 170 g, 180 g alebo 240 g v minimálnej hodnote 2,89 € vr. DPH a uschová si doklad o tomto súťažnom nákupe. Spotrebiteľ je povinný si uschovať všetky doklady o vykonaní súťažného nákupu, s ktorými sa zúčastnil súťaže, a to počas celého obdobia trvania súťaže. Predloženie účteniek bude usporiadateľ, resp. organizátor v prípade výhry vyžadovať po skončení súťaže.
Následne zašle súťažnú SMS správu v tvare ORION(medzera)DÁTUM(medzera)ČAS na telefónne číslo +421 902 028 082.
(DÁTUM = dátum nákupu uvedený na účtenke v tvare DDMM; CAS = čas nákupu uvedený na účtenke v tvare HHMM).
Príklad súťažné SMS: ORION 0507 1507
Z každého telefónneho čísla možno zaslať maximálne 5 SMS za deň. Cena súťažnej SMS zodpovedá cene za bežnú SMS podľa tarifu súťažiaceho (nie cene SMS v rámci doplnkových služieb).

VÝHRA
Do súťaže je vložených celkovo 163 ks výhier. V súťaži sú rozdeľované dva druhy výhier:

Vedľajšia výhra – POUKAZ NA NÁKUP TENISIEK zn. NOVESTA (produktový rad STAR MASTER) V HODNOTE 59 € vr. DPH

Hlavná výhra – POUKAZ NA NÁKUP ELEKTROBICYKLA DEMA E-TRAIL 27,5+ 
–    Výhrou je poukaz na nákup elektrobicykla DEMA E-TRAIL 27,5+, ktorý bude výhercovi prispôsobený na mieru spoločnosťou DEMA Senica, a.s. Hodnota poukazu je 1 799,99 € vr. DPH. (Prispôsobením na mieru sa rozumie najmä možnosť výberu veľkosti rámu bicykla podľa požiadaviek výhercu.)

Súťaž končí: 31.10.2019

CHCEM SÚŤAŽIŤ

 

 

 

Zdroj: Ilustračný obrázok, pravidlá sútaže: nestle.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *