Zapojte sa do veľkého alebo detského kvízu a hrajte o vecné ceny

Zapojte sa do veľkého vedomostného kvízu! Kvíz je určený každému bez rozdielu veku. Každý mesiac môžete absolvovať maximálne 30 ľubovoľných kvízov po 10 otázkach a získať tak maximálny počet 300 kruhov (bodov). Na konci každého mesiaca budú vyhodnotení 5 najúspešnejší účastníci kvízu s najvyšším počtom kruhov, ktorí získajú od SOŠV vecné ceny. Pre účasť v kvíze je potrebné sa zaregistrovať. Registrovaní účastníci môžu testovať svoje vedomosti, kedykoľvek počas mesiaca. Na vaše otázky radi odpovieme na olympijskyden@olympic.sk. Želáme veľa šťastia!

 

Pri príležitosti osláv Olympijského dňa sa zapojte v mesiaci jún do detskej verzie Olympijského kvízu určeného pre deti a mládež do 18 rokov. K dispozícii bude mať každý súťažiaci maximálne 20 kvízov po 10 otázkach, v ktorých môže získať maximálny počet 200 bodov.  Pre účasť v kvíze je potrebné sa zaregistrovať.

Na konci mesiaca budú ocenení vecnými cenami 5 najúspešnejší súťažiaci s najvyšším dosiahnutým počtom bodov, a to v troch vekových kategóriách – do 10 rokov, 11 až 14 rokov a 15 až 18 rokov. Tí, ktorí sa do najlepšej pätice nedostanú, však nemusia byť sklamaní. V každej vekovej kategórii bude totiž vyžrebovaných aj 10 ďalších účastníkov kvízu bez ohľadu na dosiahnutý počet bodov, ktorí tak isto dostanú niektorú z vecných cien od SOŠV.
Zároveň bude ocenených 5 škôl s najvyšším počtom zúčastnených žiakov, ktoré dostanú sadu propagačných materiálov, ktoré môžu využiť pri svojich aktivitách. Tiež vyžrebujeme a oceníme ďalších 5 škôl bez ohľadu na počet zúčastnených žiakov.
Všetkým mladým nadšencom olympijských hier a olympizmu želáme veľa šťastia!

 
CHCEM SÚŤAŽIŤ

 

 

 

 

Zdroj: Ilustračný obrázok: facebook.com/slovenskyolympijskytim , pravidlá sútaže: olympic.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *