Súťaž o lákavé ceny v celkovej hodnote až 5 000 EUR

Dnešná doba prináša so sebou neistoty, ktoré nás niekedy aj nemilo zaskočia. Byť predplatiteľom je však hra na istotu, s ktorou nemôžete nič stratiť. Práve naopak, s predplatným denníka Pravda získate viac…

Zaručíme vám, že predplatený denník vám bude doručený do pohodlia vášho domova každý pracovný deň a neušetríte tak iba čas, ale aj vyše 140 € ročne v porovnaní s nákupom v stánkoch. Verných čitateľov si vážime, a preto každý týždeň navyše posielame knižné odmeny vyžrebovaným predplatiteľom.

Odmena však neminie ani nových predplatiteľov. Ku každému predplatnému na rok 2022 získa nový predplatiteľ hodnotné darčeky. Stačí si vybrať z ponuky štvrtkového predplatného, rozšíreného víkendového vydania, ktoré bude vychádzať každý piatok, alebo predplatné každodenného vydania na pol roka či na rok a môžete sa tešiť z knižných noviniek, produktových balíčkov či palivovej karty Slovnaft v hodnote 80 EUR.

Okrem týchto darčekov k predplatnému môžu predplatitelia využiť aj zľavové kupóny našich obchodných partnerov, vďaka ktorým môžu ušetriť. Práve spúšťame Veľkú zimnú predplatiteľskú hru pre všetkých – nových aj starých predplatiteľov.

Ak sa v období od 1.12.2021 – 6.2.2022 stanete predplatiteľom denníka na minimálne 6 mesiacov, ste v hre o lákavé ceny v celkovej hodnote až 5 000 EUR. Ešte stále váhate? Nie je nad čím…predplatné je hra na istotu.


Súťaž končí: 06.02.2021

CHCEM SÚŤAŽIŤ

 

 

 

Zdroj: Ilustračný obrázok, pravidlá súťaže: pravda.sk